GRAFİK HİZMETLERİ

Kurumsal Kimlik. Masaüstü Yayıncılık. Açıkhava Reklam.

LOGO TASARIMI
Logo tasarımında önemli olan markanızı akılda tutacak renklerle desteklenmesi, basit, sade ve anlaşılır olması önemlidir. Logonuzu tasarlarken bu detayları göz önünde tutarak size en uygun tasarımları oluşturuyoruz.


KURUMSAL KİMLİK
Kurumsal kimlik çalışmaları, adından da anlaşılacağı üzere bir nevi markaların kimliğidir. Bu anlamda kurumsal kimlik şirketleri dış dünyada farklı ve özgün kılan her türlü basılı materyallerin (antetli kağıt, zarf, dosya, kartvizit, fatura, broşür, promosyon ürünler vs.) bir bütün olarak tasarlanmasını ifade eder.


MASAÜSTÜ YAYINCILIK
Masaüstü yayınlar dergi, kitap, broşür, katalog, faaliyet raporları, süreli ve süresiz yayınları kapsamaktadır. Modern ve estetik anlayışlarla markanıza en uygun tasarımları oluşturmaktayız. Sürekli göz önünde bulunabilme özelliğiyle eşsiz bir tanıtım alanıdır.


INDOOR & OUTDOOR REKLAM
İç mekan ve dış mekanlarda yapılan tüm tasarımlar bu kategoride değerlendirilebilir. Bu anlamda billboard, megalight, metro ve otobüs durakları, raket pano gibi alanlarda reklam tasarımlarınızı oluşturuyoruz.


MICE DESIGN
Kongre, fuar, ödül töreni, toplantı, sempozyum gibi etkinliklere yönelik olarak hazırlanan banner, kayıt deski, sahne, bayrak ve flamalar, yönlendirme, yaka kartı, sertifika gibi tasarımları bir bütün olarak oluşturuyoruz.


DİJİTAL MEDYA TASARIMLARI
Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya mecralarına yönelik tasarımlar, web sayfası alanları, google reklam görselleri dijital tasarımların merkezini oluşturur.


Açıkhava Reklam Kampanyaları

Billboard, Megalight ve Raket Pano Görsel Çalışmalarınızı Yürütüyoruz.
sosyal-medya

Markanızı ve Kurumsal Anlamda Kimliğinizi Güçlendiriyoruz.

İşletmenizi tanıtacak ve temsil edecek antetli kağıt, dosya, çanta, kartvizit, zarf, kalem, broşür materyallerini bir hikaye olarak ele alıyoruz.

Masaüstü Yayıncılıkta Sınırları Aşıyoruz.

Kitap tasarlamak, haftalık dergi bültenleri veya katalog... Fikrinizi tasarıma dönüştürüyoruz.
sosyal-medya
© 2019 BLACKBOX
TÜM HAKLARI SAKLIDIR - ALL RIGHTS RESERVED
Muratpaşa Mahallesi Çatalköprü Caddesi İnönü İş Merkezi No:39/22 Muratpaşa - ANTALYA
0242 248 35 89 - info@blackboxgrafik.com